dzień dobry!

  

,,Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu"

                                                                                                               Antoni Czechow

 

 

 

Kształcenie hybrydowe w Szkole Języków Obcych WSG

 

Wyższa Szkoła Gospodarki informuje, że w obecnej sytuacji epidemicznej w związku z zaostrzeniem przepisów dotyczących kształcenia na uczelniach,  wszystkie zajęcia w ramach kursów będą prowadzone w formie hybrydowej. Opracowane zostały też wytyczne do prowadzenia zajęć praktycznych w kontakcie bezpośrednim zapewniające bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom. Takie zajęcia są możliwe do ich realizacji na podstawie Zarządzenia Rektora z dnia 27.02.2021 r. 

 

Sytuacja sanitarna w kraju spowodowana wirusem COVID-19 i brak możliwości realizacji nauczania stacjonarnego na Uczelni, w ostatnich miesiącach, spowodowała konieczność przejścia
 z kształcenia w kontakcie bezpośrednim na prowadzenie zajęć z wykorzystaniem metod i technik pracy na  odległość. Efektem tych działań jest wypracowanie wielu efektywnych rozwiązań w zakresie stworzenia środowiska kształcenia hybrydowego, które wiąże tradycyjne prowadzenie zajęć w sali dydaktycznej z kształceniem zdalnym.

Dzięki temu, że mamy ogólnodostępny Internet możemy korzystać z różnych narzędzi cyfrowych tj. np. platformy e-learningowe, komunikatory, media społecznościowe, pozwalających na kontakt lektora z Kursantem. Uczelnia planuje, że w najbliższej przyszłości oferta Szkoły Języków Obcych  będzie w 100% dostosowana do nauczania hybrydowego co umożliwi Kursantom indywidualizację nauczania, dzięki dostępowi do wielu materiałów w dowolnym czasie i dowolnym miejscu.

Środowisko kształcenia hybrydowego, to nie tylko nauczanie łączące zajęcia bezpośrednie i zdalne. To także perspektywa zapoznania się z ofertą Szkoły Języków Obcych, wyboru formy kształcenia oraz możliwość dokonania wszelkich formalności związanych z podejmowaniem nauki poprzez system wirtualnej rekrutacji WSG.

Zespół Szkoły Języków Obcych tworzą specjaliści, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić realizację usługi rozwojowej na najwyższym poziomie, wykorzystując zdalne(MS TEAMS,Skype, e-mail), jak i bezpośrednie formy kontaktu.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

Szkoła Języków Obcych WSG!!!