dzień dobry!

  

,,Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu"

                                                                                                               Antoni Czechow

 

 

 

Wyższa Szkoła Gospodarki Partnerem British Council EnglishScore!2023-03-16

 

Wyższa Szkoła Gospodarki ma przyjemność ogłosić nawiązanie współpracy z British Council EnglishScore. Mobilny test i certyfikat znajomości języka angielskiego EnglishScore jest oficjalnie akceptowany przez uczelnię na potrzeby zwolnienia z lektoratu a studenci naszej uczelni mają możliwość zakupu certyfikatu po preferencyjnej cenie.

 

English Score to innowacyjny test i certyfikat znajomości języka angielskiego w środowisku pracy od British Council z ponad 2 milionami testów przeprowadzanych każdego roku w 150 krajach.

 

Test jest tworzony przez ekspertów w zakresie oceny znajomości języka angielskiego w oparciu o najnowszą technologię mobilną i sztuczną inteligencję, aby zapewnić szybkie, dokładne i wiarygodne wyniki. Wykorzystanie technologii sprawia, że EnglishScore jest wygodniejszy dla zdających i gwarantuje samodzielną pracę, a co za tym idzie, wiarygodność wyników.

 

Test jest uznawany przez uniwersytety, pracodawców i instytucje rządowe na całym świecie, a zdający otrzymują wynik dostosowany do Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) — międzynarodowego standardu oceniania znajomości języka angielskiego.

 

Uzyskanie przez Wyższą Szkołę Gospodarki statusu British Council EnglishScore Approved Partner wspiera doskonalenie umiejętności komunikacyjnych studentów i absolwentów w języku angielskim i przygotowanie ich do sukcesu zawodowego na globalnym rynku pracy.

 

W ramach partnerstwa studenci naszej uczelni uprawnieni są do 25% zniżki na certyfikaty EnglishScore. Aby otrzymać zniżkę wystarczy przy płatności za certyfikat wprowadzić następujący Voucher Code: PL-WSG-25.

Ze zniżki mogą korzystać również absolwenci, pracownicy Uczelni i ich rodziny.

 

Więcej informacji kliknij tutaj